Maria Ochorowicz - Monatowa - Uniwersalna książka kucharska

Zamieszczony katalog zawiera książki z dziedziny historii Polski. Jest to swoisty przewodnik po literaturze poświęconej historii naszego państwa. Katalog jest podzielony na kategorie, aby usprawnić wyszukanie konkretnej pozycji.
Volumina.pl
Posty: 9
Rejestracja: 22 mar 2012, 10:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Maria Ochorowicz - Monatowa - Uniwersalna książka kucharska

Post autor: Volumina.pl » 07 wrz 2012, 15:44

Obrazek

Maria Ochorowicz - Monatowa - Uniwersalna książka kucharska
reprint

Rok wydania org.: 1926
Ilość stron: 738
Format: 170x240
Oprawa: twarda

Rok wydania: 2012
Wydawca: Volumina.pl
Cena: 130 pln

do kupienia: Maria Ochorowicz - Monatowa - Uniwersalna książka kucharska

Maria Ochorowicz - Monatowa to ikona polskiej sztuki kulinarnej. Pan Maciej Kuroń mówił o niej jako "o jednej z [...] ulubionych autorek książek kucharskich". Jej monumentalne dzieło - Uniwersalna książka kucharska - to najobszerniejsza książka w naszej kolekcji literatury kulinarnej i swego rodzaju biblia dla kucharzy. Opasłe tomisko zawiera przeszło dwa tysiące dwieście przepisów. Dzieło powstało z myślą o wszystkich gospodyniach, którym na sercu leży dobre i higieniczne żywienie rodziny. Autorka zawarła tu nie tylko dyspozycje posiłków, ale także mnóstwo porad dotyczących zdrowej diety oraz zalecanego odżywiania się przy różnych chorobach. Nowością jest dział poświęcony kuchni jarskiej. Odnajdziemy tu przepisy na bakłażany, dynie, fasole, kalafiory, jarskie gołąbki, kartofle w różnych odsłonach i wiele, wiele innych. Uniwersalna książka kucharska, choć jest reprintem, z powodzeniem zastąpi inne książki kucharskie, gdyż obok bardzo prostych i podstawowych przepisów zawiera również receptury na dania bardziej wyszukane.

Obrazek

A teraz o promocjach - akcja „Weekendowe czytanie”. Co tydzień wybierzemy jedną pozycję, której cenę obniżymy o kilkanaście procent. Informację o promocyjnej cenie będziemy rozsyłać raz w tygodniu mailem, więc zachęcamy gorąco do polecenia naszego newslettera swoim znajomym. Promocja jest przeznaczona tylko dla czytelników naszego newslettera.

-> http://www.volumina.pl/newslettter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki historyczne”