Oferty praktyk studenckich

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
Maciej Zaremba
Posty: 1
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 16 cze 2014, 17:28

Oferty praktyk studenckich

Post autor: Maciej Zaremba »

Zapraszamy na wakacyjne praktyki studenckie w redakcji Histmag.org!

Chcesz zajmować się historią i dziennikarstwem w sposób nietypowy? Szukasz ciekawego doświadczenia? Interesuje Cię działanie mediów internetowych? Skorzystaj z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się popularyzacją historii w Internecie od ponad dziesięciu lat! Zgłoś się na wakacyjne praktyki studenckie w Histmag.org. Propozycję kierujemy do studentów uczelni warszawskich.

Oferujemy 2-3 tygodniowe praktyki wakacyjne w terminie od 30 czerwca do 9 sierpnia, skierowane do studentów uczelni w Warszawie. Praktyki obejmują podstawowe przeszkolenie dziennikarskie, przygotowanie artykułów popularnonaukowych, wykonywanie researchu oraz pomoc w pracach redakcyjnych. Zakres praktyk: ok. kilkanaście godzin w tygodniu. Istnieje możliwość konkretnego ustalenia terminu oraz pracy zdalnej. Wymagany stały dostęp do Internetu oraz możliwość spotkania się na żywo w Warszawie na początku praktyk.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 czerwca na adres t.leszkowicz@histmag.org. W mailu podać należy: imię i nazwisko, rok i miejsce studiów, znajomość języków obcych, zainteresowania (historyczne i inne) oraz preferowany termin odbywania praktyk. Po wyżej wymienionym terminie osoby zgłaszające się otrzymają proste zadania do wykonania, sprawdzające predyspozycje dziennikarskie. Jego wykonanie jest warunkiem niezbędnym rozpoczęcia praktyk.

Redaktor odpowiedzialny: Tomasz Leszkowicz (t.leszkowicz@histmag.org).
Dewin
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:01

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Dewin »

kurde ja chętnie bym się zgłosił na re praktyki, ale jakby były w innym mieście, a nie tak daleko ode mnie:( Ostatnio wiecie, natrafiłem na ciekawe przesyłki z polski do anglii
Adel
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2014, 12:15

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Adel »

A czy nie wiecie czy gdzieś są praktyki przy tłumaczenia dokumentów toruń? ponieważ pilnie poszukuję, ale nie mogę znaleźć
Wito
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2014, 12:32

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Wito »

ja dostałam super ofertę praktyk, bardzo mi się podoba, a mianowicie będę prowadziła angielski dla dzieci lublin w przedszkolu. Co myślicie?
Urug
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2014, 17:17

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Urug »

ja mam rozmowę na temat praktyk na śląsku, znacie jakiś tani nocleg gliwice? ponieważ będę musiał zostać na śląsku kilka dni
Kaso
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, 11:44

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Kaso »

ja znalazłem jedyną ofertę praktyk w sklepie w Gdańsku sprzedając biżuteria z bursztynem. Masakra nigdzie nie ma nic bardziej ambitnego:/
Soso
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, 18:02

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Soso »

a ja dostałam ofertę stażu w firmie organizującej urodziny dla dzieci warszawa, przyjęłam i jestem bardzo zadowolona z tego stażu, możliwe nawet że mnie zatrudnią na stałe!
Wero
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, 20:02

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Wero »

a nie wiecie gdzie ja mogę znaleźć w miarę ambitne praktyki na kierunku kosmetologia? jakoś mnie nie kręci praca w salonach kosmetycznych
Bako
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2014, 16:28

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Bako »

a ja znalazłem swoje wymarzone praktyki w serwis ford warszawa już się nie mogę doczekać! zaczynam w poniedziałek:)
Andrea
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2014, 16:45

Re: Oferty praktyk studenckich

Post autor: Andrea »

a powiedzcie mi nie orientujecie się za praktykami dla studenta medycyny, który chciałby w przyszłości pracować jako stomatolog warszawa? może wy mi pomożecie znaleźć bo ja nie mogę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”