gdzie nad polskie morze?

Kącik mówców na wszelkie tematy niezwiązane z historią.
aliweglocja
Posty: 3
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 12 kwie 2016, 11:28

gdzie nad polskie morze?

Post autor: aliweglocja »

Witam zastanawiam się do jakiego polskiego miasta wyjechać latem nad morze? pomóżcie wybrać. region
od koszalina do władysławowa> proszę o propozycje i jakieś namiary na lokum

_______________________
wakacje krynica morska
hadlikds
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2016, 14:04

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: hadlikds »

Zazwyczaj narzekamy, że Bałtyk zimny i drogi, a pogoda kapryśna. Jednak kiedy zaczynają się wakacje, okazuje się, że cała Polska tłumnie zjeżdża na Wybrzeże, by rozkoszować się pięknymi plażami, których pomiędzy Świnoujściem a Krynicą Morską nie brakuje.
______________________________________________
Raje Podatkowe – Rejestracja firmy Offshore
bumersa
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2016, 21:53
Kontakt:

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: bumersa »

Międzyzdroje, położone na wyspie Wolin nad Morzem Bałtyckim, to od lat jeden z najpopularniejszych polskich kurortów. W sezonie letnim do tego niespełna sześciotysięcznego miasteczka przyjeżdża nawet 40 tys. osób! Polaków przyciąga nie tylko wypoczynek na szerokich plażach kurortu, wspaniałe krajobrazy i dobra infrastruktura turystyczna, ale także masa atrakcji, w tym słynny Europejski Festiwal Gwiazd. Już niedługo atrakcyjne Międzyzdroje wzbogacą się o zupełnie nową, niebagatelną atrakcję. Plany inwestycyjne przewidują rozbudowę molo, która będzie również obejmować budowę hotelu, centrum handlowego, plaży na morzu i pomostu z gondolą, która ma się zanurzać w Bałtyku.
______________________________
tworzenie stron
booneedles
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2016, 11:39

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: booneedles »

polecam wybrać się do Kołobrzegu :) chyba najlepsza miejscowość w kórej byłem nad polskim morzem
________________
bemowo warszawa przedszkole
bumidolka
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2016, 21:22
Kontakt:

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: bumidolka »

Ja polecam mniej znane miejscowości nadmorskie, takie jak Dźwirzyno, Sasino itp. Mozna tam naprawdę wypocząć, bez tego całego zgiełku w okresie wakacji.
_________________________
biuro rachunkowe
felparax
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2016, 19:46

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: felparax »

Wydaje mi się że w każdej nadmorskiej miejscowości, która ma coś do zaoferowania będzie sporo ludzi. Im tych atrakcji tym ludzi więcej tak działa Sopot , tak działa Władysławowo, Dębki , Mielno itp. itd Mniejsza miejscowość jak np Jastrzębia Góra - blisko morza ale w jeden dzień przejdziesz wzdłuż i wszerz i wypady na rozrywkę będziesz organizował sobie do Władysławowa. No i do zwiedzania to chyba też nie za bardzo... Daj znać gdzie się wybierzesz bo ciekawi mnie miejscowość, która spełni Twoje założenia

______________________
stomatolog Jastrzębie
Wicenty
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2016, 20:00

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: Wicenty »

Ja mogę polecić Ustronie Morskie, byłem tam 2 razy i dobrze wspominam :)
sovbailx
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:07
Kontakt:

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: sovbailx »

niestety tak w ubiegłym roku byłam w Niechorzu niby w najcieplejszych dniach w roku,samo słonko a i tak zmarzłam po zachodzie słonka pizga jak diabli,nie kapałam sie wcale bo woda zimna i brudna z jakimiś meduzamijezyk.gif fuj no a lokum co z tego że niby o wysokim standardzie blisko morza skoro drogo jak szlak i smierdziało psem a pająki były wszelakiego rodzaju

__________________
okna drewniane Warszawa
budomix
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:45

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: budomix »

Ustka

Plaża w Ustce dzieli się na plażę Wschodnią i Zachodnią. Ta pierwsza od lat cieszy się znacznie większym zainteresowaniem przyjezdnych. Oprócz promenady z 1875 roku, na wschodniej części plaży znajduje się również uzdrowisko oraz latarnia morska. Ustka zajęła w tym roku pierwsze miejsce w rankingu Onetu na miejscowość nadmorską z najlepszą plażą w Polsce, natomiast plaża Wschodnia po raz kolejny została odznaczona Błękitną Flagą.
__________________________
dieta catering warszawa
corncrunchy
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2016, 14:42

Re: gdzie nad polskie morze?

Post autor: corncrunchy »

jak dla mnie Kołobrzeg bardzo fajne miejsce, w tym roku będę drugi raz ;)
_________________
Ogłoszenia Błonie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”