Ogłaszamy drugą edycję - Konkursu Wiedzy O Historii Polski -

Miejsce, w którym będą odbywały się wszelkie konkursy i plebiscyty organizowane lub współorganizowane przez historiapolski.eu. W tym dziale również będzie można zmierzyć się z historią za pomocą ciekawych quizów.
Awatar użytkownika
HistoriaPolski.eu II
Posty: 1336
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:06

Ogłaszamy drugą edycję - Konkursu Wiedzy O Historii Polski -

Post autor: HistoriaPolski.eu II » 22 lip 2011, 03:39

Ogłaszamy drugą edycję - Konkursu Wiedzy O Historii Polski -
- W konkursie mogą brać wszystkie osoby, które są zarejestrowane na HistoriaPolski.eu. Wartościowe nagrody książkowe ufundował Instytut Wydawniczy PAX (http://www.iwpax.com.pl/ .
- Czas trwania konkursu od 25 lipca do 25 sierpnia 2011.
- Konkurs polega na odpowiadaniu na pytania zadane przez specjalnego użytkownika o nazwie – HistoriaPolski.eu II, które będą się pojawiać w różnych działach o różnych porach dnia i nocy. Za każdą poprawną odpowiedź dostajemy 1 punkt. Punktują osoby z pierwszą poprawną odpowiedzią.
- Często zdarzać się będzie ukazanie kilkunastu pytań w jednym dziale w tym samym czasie, a więc należy również sprawdzać zawartość działu, aby mieć pewność czy nie ma więcej pytań.
- Ilość pytań jaka ukaże się w ciągu trwania konkursu pozwala na wyrównanie szans dla użytkowników przystępujących do konkursu w późniejszym terminie.
- W części pytań będzie możliwość udzielenia kliku odpowiedzi za dodane zostaną punkty. Poziom trudności pytań będzie zróżnicowany.
- Trzy osoby z największą ilością zdobytych punktów dostaną nagrody książkowe ufundowane przez Instytut Wydawniczy PAX (http://www.iwpax.com.pl/ ). Są to:

1)Kościół w stanie wojennym -seria - z archiwum akt nowych
2)Millenium polskie - seria - z archiwum akt nowych
3)Walka o krzyże - seria - z archiwum akt nowych

Osoba z największą ilością punktów wybiera dla siebie jedną książkę z wymienionych powyżej pozycji; drugie miejsce wybiera z dwóch pozostałych, a trzecie miejsce dostaje to co zostaje :-)
Życzymy powodzenia i przyjemnej zabawy.
HistoriaPolski.eu

Awatar użytkownika
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4711
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Ogłaszamy drugą edycję - Konkursu Wiedzy O Historii Pols

Post autor: Artur Rogóż » 25 lip 2011, 08:44

Przypominam, że nie ma ograniczeń co do udziału w konkursie. W każdym dziale pojawia się wiele pytań za jednym razem, więc najlepiej klikać w nazwę działu, aby mieć pewność, że nie ma więcej pytań.

Awatar użytkownika
Artur Rogóż
Administrator
Posty: 4711
Rejestracja: 24 maja 2010, 04:01
Kontakt:

Re: Ogłaszamy drugą edycję - Konkursu Wiedzy O Historii Pols

Post autor: Artur Rogóż » 25 sie 2011, 20:01

Konkurs z dniem dzisiejszym został zakończony. Oto ostateczna klasyfikacja:
1. solec1 - 400
2. Suchy - 333
3. Lew-Lechistanu - 332
4. Skrzetuski - 101
5. golec115 - 67
6. Kytof - 22
7. Napoleon8898 -5
Gratulujemy zwycięzcom. Proszę o kontakt pierwsze trzy osoby o podanie swoich danych adresowych oraz wyboru książki wg zasad określonych w regulaminie konkursu. Pierwsze miejsce wybiera książkę z trzech wymienionych pozycji, drugie miejsce podaje pierwszy i drugi wybór (w razie, gdy książka zostanie już zarezerwowana dla pierwszego miejsca). Osoba z trzeciego miejsca wysyła mi tylko adres, gdyż dostanie książkę, która została wolna.
pozdrawiam
Artur Rogóż

ODPOWIEDZ

Wróć do „KONKURSY, PLEBISCYTY, QUIZY”