Program telewizyjny na czwartek 08.06.1978
: 07 cze 2010, 05:08
ŻYCIE WARSZAWY
Program telewizyjny na czwartek 08.06.1978
PR 1
PR 2
9.00 - Studio Sport -sprawozdanie z meczu Brazylia - Hiszpania (program dla drugiej zmiany)
15.00 - Melodie - Rapsodia węgierska
15.30 - "Bilet do kina" (kolor)
16.00 - Dziennik
16.10 - Obiektyw
16.30 - Dla młodych widzów " Ekran z Bratkiem "
17.55 - "Patrol"
18.20 - Sonda - Ryby (kolor)
18.50 - Radzimy rolnikom
19.00 - Dobranocka dla najmłodszych
19.10 - Siódemka
19.30 - Wieczór z dziennikiem (kolor)
20.30 - kino letnie - Telefon 110 - "Zaginął Peter Schrank" film kryminalny produkcji tv NRD.(kolor)
21.35 - Festiwal Piosenki Radzieckiej - Koncert Przyjaźni (kolor)
22.35 - Dziennik (kolor)
22.50 - Festiwal Piosenki Radzieckiej - Koncert Przyjaźni cz.II(kolor)
23.50 - Pegaz
16.00 - Program dnia
16.05 - Dla młodych widzów - "Paragrafy i my"
16.35 - Dziedzictwo - Afryka bez maski
17.10 - Dwie brygady - program publicystyczny
17.40 - Magazyn morski - "Wielka brama"
18.10 - "Łuk tęczy" - odc.1 film fabularny produkcji tv CSRS
19.00 - Program lokalny
19.20 - Dobranocka dla najmłodszych
19.30 - Wieczór z dziennikiem (kolor)
20.30 - NURT - pedagogika - nauczyciel, szkoła, społeczeństwo
21.00 - NURT - pedagogika - nauczyciel, szkoła, społeczeństwo
21.30 - NURT - pedagogika - nauczyciel, szkoła, społeczeństwo
22.05 - 24 godziny
22.15 - Film latarni czarnoksięskiej- "Miłość" film obyczajowy produkcji Węgierskiej
Program telewizyjny na czwartek 08.06.1978
PR 1
PR 2
9.00 - Studio Sport -sprawozdanie z meczu Brazylia - Hiszpania (program dla drugiej zmiany)
15.00 - Melodie - Rapsodia węgierska
15.30 - "Bilet do kina" (kolor)
16.00 - Dziennik
16.10 - Obiektyw
16.30 - Dla młodych widzów " Ekran z Bratkiem "
17.55 - "Patrol"
18.20 - Sonda - Ryby (kolor)
18.50 - Radzimy rolnikom
19.00 - Dobranocka dla najmłodszych
19.10 - Siódemka
19.30 - Wieczór z dziennikiem (kolor)
20.30 - kino letnie - Telefon 110 - "Zaginął Peter Schrank" film kryminalny produkcji tv NRD.(kolor)
21.35 - Festiwal Piosenki Radzieckiej - Koncert Przyjaźni (kolor)
22.35 - Dziennik (kolor)
22.50 - Festiwal Piosenki Radzieckiej - Koncert Przyjaźni cz.II(kolor)
23.50 - Pegaz
16.00 - Program dnia
16.05 - Dla młodych widzów - "Paragrafy i my"
16.35 - Dziedzictwo - Afryka bez maski
17.10 - Dwie brygady - program publicystyczny
17.40 - Magazyn morski - "Wielka brama"
18.10 - "Łuk tęczy" - odc.1 film fabularny produkcji tv CSRS
19.00 - Program lokalny
19.20 - Dobranocka dla najmłodszych
19.30 - Wieczór z dziennikiem (kolor)
20.30 - NURT - pedagogika - nauczyciel, szkoła, społeczeństwo
21.00 - NURT - pedagogika - nauczyciel, szkoła, społeczeństwo
21.30 - NURT - pedagogika - nauczyciel, szkoła, społeczeństwo
22.05 - 24 godziny
22.15 - Film latarni czarnoksięskiej- "Miłość" film obyczajowy produkcji Węgierskiej