Radio Maryja

W roku 1990 wszedł w życie plan Balcerowicza, w ramach którego podjęty został szereg działań o charakterze antyinflacyjnym i rozpoczęto proces zmian struktury własnościowej w gospodarce.
Plan Balcerowicza sprawdził się w części dotyczącej obniżenia inflacji i uzdrowienia sytuacji na rynku towarowym. Późniejsze posunięcia rządu, jak chociażby postawienie wszystkich PGR-ów w stan upadłości, niezależnie od ich indywidualnej kondycji finansowej, czy dyskryminacja przedsiębiorstw krajowych, preferowanie obcego kapitału i prowadzenie prywatyzacji bez względu na koszty społeczne, interes skarbu państwa czy wręcz rację stanu wzbudzały pewną nieufność społeczeństwa. Załamanie gospodarcze, szybko rosnące bezrobocie i liczne afery finansowe zdążyły w ciągu półrocza zmniejszyć poparcie społeczne, jakim cieszył się rząd Tadeusza Mazowieckiego na początku swojego istnienia.
Warka
Posty: 1577
https://www.artistsworkshop.eu/meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa-gdzie-zamowic/
Rejestracja: 16 paź 2010, 03:38

Radio Maryja

Post autor: Warka »

Jak jesteście do tego "radyjka" ustosunkowani?

Ja do słuchaczy nic nie mam, ale angażowanie się w politykę o. Tadeusza Rydzyka jest trochę nie na miejscu.
golec115
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:57
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

Re: Radio Maryja

Post autor: golec115 »

Słuchacze, jak słuchacze nic nie mogą za postawę Rydzyka.

Jednak ja mam coraz gorsze zdanie o tym radiu. Mieszanie się w politykę to raz, drugie to propagowanie partii Jarosława Kaczyńskiego, trzecie rozgłaśnianie bredni jak ta z wybuchem bomby wodorowej w katastrofie smoleńskiej, cztery że czują się bezkarnie - kiedyś często się spotykało z poglądami antysemickimi w tej stacji.. Rozumiem wolność słowa, ale to co ta rozgłośnia wyprawia, przekracza u mnie granice dobrego smaku..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gospodarka, kultura i społeczeństwo”